odchudzanie w dwa tygodnie

Sprawdź, jak szybko schudnąć w 2 tygodnie

C

o ważnego wydarzenia zostało około 14 dni? Chcesz wyglądać pięknie i bez problemu zmieścić się w ulubioną sukienkę lub spodnie? Czy można schudnąć w zaledwie 2 tygodnie? Oczywiście tak! Przestrzeganie tych zasad pozwoli ci na utratę nawet 4 kg. Przeczytaj i dowiedz się, jak schudnąć w 2 tygodnie.

 

Jadłospis

Po pierwsze, musisz ułożyć jadłospis na 2 tygodnie i ściśle go przestrzegać. Jeśli myślisz o głodówce – porzuć ten pomysł, przyniesie ona więcej szkody niż pożytku. Jadłospis powinien uwzględniać 5 małych posiłków w ciągu dnia i liczyć ok. 100-200 kalorii mniej, niż wynosi twoje zapotrzebowanie kaloryczne. Do każdego posiłku musimy dodać owoc lub warzywo.

Suplementy

W aptekach i sieciach dietetycznych dostępne są suplementy, które pomagają oczyścić organizm i pozbyć się nadmiaru wody metabolicznej. Na przykład wyciąg z karczocha to naturalny środek wspierający odchudzanie. Warto wiedzieć, że w pierwszym etapie odchudzania utrata kilogramów związana jest właśnie ze zmniejszeniem nadmiary wody metabolicznej.

  

Ćwiczenia

Ćwiczenia aerobowe, pływanie, bieganie pozwolą na dodatkową utratę kalorii i wzmocnią mięśnie. Ćwicz 3 razy w tygodniu po pół godziny,raz w tygodniu biegaj lub pływaj. Jeśli zależy ci na utracie tzw. boczków, wykonuj ćwiczenia na brzuch lub ćwicz z hula hop.

  

Masaże

Jak szybko schudnąć w 2 tygodnie? Do walki o utratę kilogramów dodaj jeszcze jedną broń – masaże. W drogeriach dostępne są specjalne rolki i szczotki, które pobudzają krążenie i rozbijają podskórną tkankę tłuszczową. Masuj codziennie wszystkie miejsca, w których występuje cellulit lub nadmierna tkanka tłuszczowa – uda, brzuch, ramiona.

Balsamy odchudzające

Nie można spodziewać się cudów po drogeryjnych balsamach, jednak zawarte w nich składniki rzeczywiście mogą wspierać odchudzanie i ujędrniać skórę. Wyciąg z guarany, kwas hialuronowy sprawią, że odchudzanie w dwa tygodnie stanie się możliwe  i skuteczne. Wcieraj balsam w ciało codziennie przed snem. Niektórzy producenci obiecują widoczne rezultaty właśnie po 2 tygodniach stosowania preparatu.

Skomentuj